Pro osobní schůzky jsme připraveni v našem home showroomu na Praze 10, Královicích.

GOSSIP

Osobní dotek exkluzivity: Vyšité monogramy na modely ZEI
Osobní dotek exkluzivity: Vyšité monogramy na modely ZEI

Vstupte do módního světa, kde se individualita stává klíčovým prvkem každého outfitu. V době, kdy je trh zaplaven masově vyráběnými produkty, je opravdu vzácné najít něco, co vyzařuje osobnost a exkluzivitu. A právě tuto jedinečnou možnost vám přináší Zei Collection.

Každý model oděvu Zei není jen dalším kouskem do sbírky, ale blankytným plátnem pro vyjádření vaší individuality. S hrdostí oznamujeme, že každý kus oblečení je navržen mnou a švadlenky na Praze východ ho s láskou ušijí. Ale to není vše! Každý zákazník má v posledním kroku objednávky možnost přidat osobní dotek díky možnosti zadání barvy loga, umístění a dokonce i monogram.

V této době, kdy je osobnost a originalita tolik ceněna, je možnost přidání vlastního monogramu skutečným znamením luxusu a jedinečnosti. Přidejte si k vaší objednávce vyšití monogramu a dejte svému kousku oblečení ten správný punc individuality! 

Zei Collection vám nabízí více než jen módu. Nabízí vám možnost vyjádřit sebe sama prostřednictvím oblečení a vystoupit z davu masově vyráběných produktů. Tak proč se spokojit s obyčejným oblečením, když můžete mít něco skutečně jedinečného? Oživte svůj šatník s kousky, které nejenže zdůrazní váš styl, ale také vaši osobnost. S Zei Collection je móda o víc než jen oblékání - je to způsob, jak vyjádřit, kdo jste.

Číst článek
Vykročte stylově: Bílé tenisky jako tajná zbraň vašeho outfitu ZEI collection
Vykročte stylově: Bílé tenisky jako tajná zbraň vašeho outfitu ZEI collection

Jaro přináší nejen nové začátky, ale také osvěžení v našich šatnících. A co by mohlo být lepšího pro jarní období než stylové tenisky, které dokonale spojují pohodlí a šmrnc? Zei Collection vám nabízí široký výběr modelů a zde máte pár tipů na páry tenisek, které jsou připraveny rozjasnit každý váš outfit a dodat mu energii a dynamiku.

Něco na co se můžete spolehnout jsou tenisky Adidas Sambae "Samba 2.0". Tyto ikonické tenisky v klasické bílé barvě s kontrastními branded motivy nejenže přinášejí univerzální styl, ale také dodávají vašemu outfitu nezaměnitelný šmrnc. Ideální pro běžné nošení i speciální příležitosti, tyto tenisky jsou prostě nepostradatelné. A navíc oproti klasice, mají i vyšší platformu, na které jsem prostě závislá!

Pokud se vám líbí luxusní detaily, pak se určitě nechte inspirovat Gucci GG Supreme teniskami. Zlaté GG vyšívání na bílém kůži s propletenými symboly G a loga na patách vytváří elegantní a sofistikovaný vzhled, který skvěle doplní každý outfit.

A co říct na nízké tenisky od Jimmy Choo? Tyto tenisky spojují kůži a plátno do panelovaného designu s nadměrně velkým jazykem, který přitahuje pohledy. Každá z těchto tenisek je ozdobena maxi kovovým písmenem "Jimmy Choo" na patě, což přidává nádech exkluzivity každému kroku.

Pro ty, kteří preferují sportovnější vzhled, jsou tu CT302 nízké tenisky od NEW BALANCE. S jejich minimalistickým designem a bílou barvou jsou ideální volbou pro každodenní nošení. Tyto tenisky vás doprovodí od ulic města až po večerní setkání s přáteli, vždy s dokonalou kombinací stylu a pohodlí. A to mohu potvrdit!

 

Nezáleží na tom, jaký je váš osobní styl, outfity ZEI jsou tu, aby vám pomohly vyjádřit svou jedinečnost. Ať už se rozhodnete pro klasický model nebo se pustíte do odvážnějších variant, jedno je jisté - váš outfit bude vždy vynikat. Navíc, proč by móda měla být jen o vzhledu, když může být i o pohodlí? 

 

Číst článek
ZEI COLLECTION: "Green Line" - závislost na zelené!
ZEI COLLECTION: "Green Line" - závislost na zelené!

Vraťme se k základům. Zelená barva není jen dalším odstínem na paletě. Je to živá dávka energie, kterou nám přináší sama příroda. V Zei Collection jsme si toho plně vědomi, a proto jsme se rozhodli představit vám naši nejnovější kolekci, která vás zcela pohltí do světa zeleného šílenství.

Zelená není jen barvou oživení a nového začátku, je to také symbol harmonie a růstu. A tyto vlastnosti chceme vtisknout do našeho oblečení. Když si obléknete naši zelenou kolekci, připojujete se k síle přírody a získáváte sílu a optimismus, které vám zelená přináší. Ale nejde jen o vás. Spojení s přírodou a s ostatními lidmi je také důležité. Když se cítíte dobře ve svém oblečení, lépe komunikujete a propojujete se s ostatními - a to je cítit v každém kousku naší kolekce.

Zelená je také terapií pro naši mysl a duši. Probouzí v nás klid, rovnováhu a naději. A my vám přinášíme tuhle magii přímo do vašeho šatníku. Když se obléknete do našich kousků, nejenže budete vypadat skvěle, ale budete se cítit úžasně. Připravte se na Green Line od Zei Collection, kde závislost na zeleném je jedině pozitivní!

Není třeba se bát. Zei Collection se s vámi podělí o tento milostný vztah ke zelené v plné síle. Chystáme pro vás luxusní materiály, jako je sofsthell, který kromě své funkčnosti nese i módní šmrnc. A co teprve teplákovina? To je směsice bavlny a recyklovaného polyesteru, která je natolik pružná, že až si ji obléknete, už se jí nebudete chtít nikdy vzdát.

Ale pozor, naše košilovina "memory" je tím, co vás dostane. Pokud jste s námi už delší dobu, víte, že tento materiál je pro nás základním kamenem od samého začátku. Hledali jsme, zkoušeli a testovali, než jsme našli tu pravou látku, která splňuje naše vysoké nároky na kvalitu. Memory látka je ten správný společník, který si pamatuje, jak vypadáte nejlepší, a drží se toho s vámi po celý den. A letos? Objevíte ji ve dvou odstínech zelené.

Tak co, připojíte se k nám na naší zelené párty? Zei Collection vás zve na nezapomenutelnou jízdu zelenou. A jestli jste si dosud nebyli jistí, že zelená je barva pro vás, my vám ukážeme, že jste zelení v srdci. :)

Číst článek
Nahoru
4 položek celkem