Pro osobní schůzky jsme připraveni v našem home showroomu na Praze 10, Královicích.

CARE ABOUT ZEI

Péče o modely ZEI COLLECTION

Kvalita a dlouhodobá užitečnost vašich modelů ZEI Collection závisí na jejich správné péči. Zde jsou doporučení, která vám pomohou zachovat jejich krásu a pohodlí:

  1. Praní: Všechny modely ZEI Collection je doporučeno prát na teplotu 20-30 stupňů pomocí jemného programu. Tímto způsobem se minimalizuje riziko poškození látek a barev. POZOR na míchání barev.

  2. Sušení: Pokud se rozhodnete pro sušení v sušičce, doporučujeme použít pouze lehký program a omezit dobu na maximálně 30 minut. To zajistí, že vaše oblečení zůstane v dobrém stavu.

  3. Vaflovinu, bavlnu a mušelín: Tyto specifické materiály, jako je vaflovina, bavlna a mušelín, by neměly být sušeny v sušičce. Doporučujeme je sušit na vzduchu, abychom zachovali jejich kvalitu a pohodlí.

  4. Žehlení: Většina modelů ZEI Collection nepotřebuje žehlení, díky čemuž ušetříte čas a energii. Pokud však preferujete vyhlazený vzhled, doporučujeme použít horkou páru, která je šetrná k látkám a snadno odstraní zmačkání.

Díky těmto jednoduchým pokynům si udržíte své modely ZEI Collection ve skvělém stavu a prodloužíte jejich životnost, což přispěje k udržitelnosti a dlouhodobé spokojenosti s vaším oblečením.