Pro osobní schůzky jsme připraveni v našem home showroomu na Praze 10, Královicích.

O NÁS

Zei collection je odkaz jedné mámy s láskou k módě

Vždy jsem měla kladný vztah k módě, pracovala a vlastně stále pracuji jako módní redaktorka a to již několik let. Když si navíc vzpomenu, už jako malá holčička jsem malovala různé šaty a boty, takže už tehdy jsem k tomu zřejmě měla nějaké předpoklady. Jednoduše řečeno, vždy jsem dělala kreativní práci a móda z toho všeho přirozeně vyplynula. 
 

Vše odstartovalo narození mé dcery CHLOE. Už během těhotenství jsem si nemohla v obchodech vybrat žádné oblečení a po porodu to nebylo o moc lepší. Tak jsem své nápady dala na papír a rozhodla se sehnat švadlenu, která by je realizovala. Dlouho jsem hledala, než jsem našla svou Ivanku, se kterou stále spolupracuji. Za ní i za Martinu, která se stará o výšivky, jsem nesmírně vděčná. Díky nim se pyšníme Českou výrobou!


Originální střihy, kvalitní materiály a výšivka - stavební kameny každého našeho modelu. Kolekce, které jsou výjimečné, ženské a nadčasové jsou navrženy tak, aby byly nositelné po celý den. V pondělí vstanete, vezmete si overal a podpatky a vyrazíte do práce. Naopak v pohodové sobotní ráno si můžete ke stejnému modelu obléknout conversky, koženou bundu a běžet s kamarádkami na brunch.

Takové jsou naše modely - výjimečné, ženské a nadčasové. A co víc, jsou vyrobeny přímo u nás v Česku!

Proč si tedy vybrat právě Zei collection? Protože nabízíme nejen unikátní a originální designy, ale i oblečení, které se skvěle hodí na každodenní nošení. Naše modely jsou nejen pohodlné, ale i elegantní a nadčasové. Takže jestli hledáte něco speciálního a zároveň praktického, máte to tady!

Tak neváhejte a začněte objevovat naše kolekce. Určitě najdete svůj nový oblíbený kousek oblečení! A pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit, neváhejte mě kontaktovat. Protože móda je přece o zábavě, a tu si u nás můžete užít naplno!

Tak už se k nám připojte a pojďme se společně bavit módně!

Těším se na Vás! Dominika