Pro osobní schůzky jsme připraveni v našem home showroomu na Praze 10, Královicích.

Vykročte stylově: Bílé tenisky jako tajná zbraň vašeho outfitu ZEI collection

Jaro přináší nejen nové začátky, ale také osvěžení v našich šatnících. A co by mohlo být lepšího pro jarní období než stylové tenisky, které dokonale spojují pohodlí a šmrnc? Zei Collection vám nabízí široký výběr modelů a zde máte pár tipů na páry tenisek, které jsou připraveny rozjasnit každý váš outfit a dodat mu energii a dynamiku.

Něco na co se můžete spolehnout jsou tenisky Adidas Sambae "Samba 2.0". Tyto ikonické tenisky v klasické bílé barvě s kontrastními branded motivy nejenže přinášejí univerzální styl, ale také dodávají vašemu outfitu nezaměnitelný šmrnc. Ideální pro běžné nošení i speciální příležitosti, tyto tenisky jsou prostě nepostradatelné. A navíc oproti klasice, mají i vyšší platformu, na které jsem prostě závislá!

Pokud se vám líbí luxusní detaily, pak se určitě nechte inspirovat Gucci GG Supreme teniskami. Zlaté GG vyšívání na bílém kůži s propletenými symboly G a loga na patách vytváří elegantní a sofistikovaný vzhled, který skvěle doplní každý outfit.

A co říct na nízké tenisky od Jimmy Choo? Tyto tenisky spojují kůži a plátno do panelovaného designu s nadměrně velkým jazykem, který přitahuje pohledy. Každá z těchto tenisek je ozdobena maxi kovovým písmenem "Jimmy Choo" na patě, což přidává nádech exkluzivity každému kroku.

Pro ty, kteří preferují sportovnější vzhled, jsou tu CT302 nízké tenisky od NEW BALANCE. S jejich minimalistickým designem a bílou barvou jsou ideální volbou pro každodenní nošení. Tyto tenisky vás doprovodí od ulic města až po večerní setkání s přáteli, vždy s dokonalou kombinací stylu a pohodlí. A to mohu potvrdit!

 

Nezáleží na tom, jaký je váš osobní styl, outfity ZEI jsou tu, aby vám pomohly vyjádřit svou jedinečnost. Ať už se rozhodnete pro klasický model nebo se pustíte do odvážnějších variant, jedno je jisté - váš outfit bude vždy vynikat. Navíc, proč by móda měla být jen o vzhledu, když může být i o pohodlí?