Pro osobní schůzky jsme připraveni v našem home showroomu na Praze 10, Královicích.

QUESTIONS AND ANSWERS

KDE SE OBLEČENÍ ZEI COLLECTION VYRÁBÍ? 

Od samotného počátku, kdy jsem měla své modely ještě pouze na papíře, jsem měla jasnou představu: výroba bude probíhat zde v České republice. I když to byla náročnější a finančně nákladnější cesta, rozhodně toho nelituji. Právě z důvodu ohleduplnosti k životnímu prostředí se rozhodujeme šít modely až na základě objednávek, abychom minimalizovali zbytkový materiál. Všechny naše materiály pocházejí od lokálních dodavatelů, které aktivně podporuji, a díky tomu mám možnost předem prozkoumat a vybrat látky, což je pro mě při tvorbě základní.

Každý model z kolekce projde rukama krejčové Ivanky, se kterou spolupracuji od samého začátku. Ivanka mi pomohla přenést mé nápady z papíru do reálné podoby, i když to byla dlouhá cesta, než modely získaly podobu, jakou jsem si představovala. Ale vše bylo o trpělivosti a porozumění, a dnes naše spolupráce probíhá hladce. Dodnes si vzpomínám, jak obtížné bylo najít krejčovou, která by mé oblečení vyrobila, a proto jsem velmi vděčná, že se naše cesty s Ivankou spojily.

Nicméně, protože jedna krejčová občas nestačí, navázala jsem spolupráci s ateliérem v Průhonicích, kde jsou některé z modelů šity.

P.S. Zoufale jsem zkoušela šít oblečení sama, ale upřímně řečeno, asi by ho nikdo nekoupil. :D

 

JAKÁ JE DODACÍ LHŮTA?

Doba dodání se u některých produktů může lišit. Co se týče doplňků, většinou jsou ihned k odeslání a po připsání platby je expedujeme do 2-3 pracovních dnů. 

Veškeré modely značky Zei collection - šaty, košile, kalhoty, kraťasy, teplákovky, bundy, saka a vesty - jsou šité na základě Vašich objednávek. Dáváme si záležet na každém detailu, proto může trvat až 14 dní, než se balíček vydá na cestu k Vám. Nicméně vždy děláme maximum pro to, aby Vaše objednávka dorazila co nejdříve.

Abychom co nejvíce šetřili životní prostředí, vyrábíme naše modely na základě Vašich objednávek, čímž minimalizujeme množství odpadu. Poté, co obdržíme platbu za Vaši objednávku, předáváme ji naší švadleně Ivance, která model připraví a ten dále putuje k Martině, která nám zajišťuje veškeré výšivky. Doručení modelu k Vám tedy probíhá do 7-14 dnů. Některé modely mohou být dostupné i dříve, a pokud máte zájem o rychlejší dodání, rádi se s Vámi domluvíme. Vždy děláme maximum pro to, aby Vaše objednávka dorazila co nejdříve.

 

DO JAKÝCH ZEMÍ OBJEDNÁVKY DORUČUJETE?

V současné době jsme schopni zajistit doručení Vaší zásilky v rámci zemí EU.

 

JE MOŽNÉ SI OBJEDNANÉ ZBOŽÍ OSOBNĚ PŘEVZÍT?

Osobní odběr objednávek je možný v showroomu, který se nachází v Královicích na Praze 10. Avšak schůzky i osobní odběr si domlouváme individuálně, v souladu s časovými možnostmi.

JAK JSOU ZÁSILKY BALENÉ?

Vaše objednávky jsou baleny s ohledem na životní prostředí již od samého začátku. Používáme recyklovatelné kartonové krabice pro balení, které chrání vaše modely. Samotné modely jsou dále zabaleny do hedvábného papíru, který je ozdoben naší samolepkou s nápisem "Hello, I was made for YOU."

V případě osobního převzetí je každý model balen do hedvábného papíru, který je opatřen naší samolepkou. Následně je umístěn do černé tašky, která je označena pruhem se znakem Zei.

JE MOŽNÉ SI OBJEDNANÉ ZBOŽÍ VRÁTIT?

Veškeré modely značky Zei collection - šaty, košile, kalhoty, kraťasy, teplákovky, bundy, saka a vesty - jsou většinou šité přesně podle Vašich přání a specifikací uvedených v objednávce. Díky tomu máte na výběr z různých barev, zároveň nám to umožňuje ohleduplný přístup k životnímu prostředí, jelikož nevznikají přebytečné kousky. Vzhledem k tomu, že se jedná o produkty šité na "míru", nelze je po zakoupení vyměnit nebo vrátit. Nicméně, můžeme se domluvit na úpravě modelu a v některých případech, pokud to situace a specifikace modelu dovolí, je možné i produkt vyměnit.

U doplňků - pokud nejsou personalizované, máte jako spotřebitel zákonné právo vrátit zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu a odstoupit tak od kupní smlouvy.

Jsme zde pro vás a snažíme se vyjít vstříc Vašim potřebám. Děkujeme, že si vážíte ruční práce a podporujete udržitelnou výrobu.

 

JE MOŽNÉ SI MÍSTO A BARVU ČI STYL VÝŠIVKY ZVOLIT SÁM/SAMA?

Samozřejmě, výšivka je zahrnuta v ceně modelu a je jeho nedílnou součástí. V posledním kroku objednávky máte možnost v poznámce uvést, v jaké barvě byste chtěli výšivku provedenou. Pokud máte zájem o konkrétní personalizovaný text, můžeme se také domluvit, avšak cena se v tomto případě může lišit.

 

JE MOŽNÉ SI NECHAT UŠÍT MODEL NA MÍRU?

Samozřejmě. Díky naší vlastní výrobě není problém každý model v naší nabídce přizpůsobit požadavkům klienta. Nejen to, nebráníme se ani tomu, abychom vyhověli požadavku klienta na vlastní návrh modelu, který v našem ateliéru zrealizujeme pod naší značkou.

JAK PROCES ROBÍHÁ?

S klientem se domluvíme na osobním setkání, kde sdělí své požadavky a návrhy. Poté se pokusím vytvořit náčrt modelu a navrhnout možné látky. Na základě odhadované práce, ceny materiálu a náročnosti vypočítáme cenu modelu. Obvykle se platba za model provádí předem.